usługi dźwigowe podnośniki koszowe

O firmie

Nasza firma rozpoczęła działalność 1 stycznia 1997 r. i jest obecnie największą świadczącą usługi dźwigowe i wynajem żurawi w Wielkopolsce. Aby sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom Klientów, nieustannie poszerzamy zakres proponowanych usług oraz flotę żurawi. Na chwilę obecną świadczymy usługi dźwigiem i podnośnikiem koszowym, a także transport dłużycowy czy też montaż maszyn. Posiadamy biura regionalne w takich miejscowościach jak: Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź oraz Szczecin. Główna siedziba firmy mieści się pod Poznaniem w miejscowości Suchy Las przy ul. Obornickiej 3 (na wysokości wiaduktu).
Nasi pracownicy żurawi oraz podnośników zdobyli doświadczenie na budowach w całym kraju. Braliśmy udział w takich projektach budowlanych jak: Stary Browar, Stadion Lecha w Poznaniu, Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion Miejski we Wrocławiu, Lech Browary Wielkopolski, Stadion Żużlowy w Toruniu, Autostrada Wielkopolska i wielu innych. O solidności oferowanych przez nas usług żurawiami świadczą liczne referencje.
Głównym dostawcą sprzętu dla naszej firmy jest firma Liebherr – światowy lider w produkcji żurawi samojezdnych. Dźwigi te charakteryzują się bardzo dużą zwrotnością (wszystkie osie skrętne), co umożliwia wykonywanie skomplikowanych operacji przestawiania maszyn w niskich i wąskich halach magazynowych i produkcyjnych, a także przemieszczanie się żurawi po wąskich uliczkach starówek i centrów miast.
Świadczymy kompleksowe usługi dźwigowo – transportowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Naszym atutem jest też rzetelność i terminowe wykonywanie zleconych prac oraz przystępna i konkurencyjna cena świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Certyfikaty:

 

certyfikat-iso-lewandowska-dzwigi2lewandowska-iso-14001lewandowska-iso-18001

 

Usługi


usługi dźwigowe montaż turbin wiatrowych usługi podnośnikiem koszowym transport dłużycowy żurawie montaż maszyn trawersy kosze do żurawi

Certyfikat ISO 9001:2008


certyfikat ISO