Dźwig samojezdny 20

Usługi dźwigowe w Łodzi

Oddział w Łodzi

Od ponad 20 lat zmieniamy się dla Ciebie. Rozwój technologiczny firmy dostosowujemy do międzynarodowych standardów, a nasz sprzęt stanowią jedynie maszyny od światowych liderów w produkcji dźwigów i żurawi.

Wynajem dźwigów – Łódź

W naszej ofercie znajdziesz usługi takie jak wynajem dźwigu, a także obsługa żurawiami na terenie Łodzi oraz okolic. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim obsługa farm wiatrowych, obiektów przemysłowych, telekomunikacyjnych oraz budowlanych. Ponadto wykwalifikowana kadra inżynierska służy swoją fachową wiedzą i poradami.

Dźwigi Łódź

Wynajem dźwigów w Łodzi to propozycja stworzona z myślą o osobach prywatnych oraz firmach, które poszukują profesjonalnego sprzętu do realizacji swoich zadań i inwestycji. Doskonale wiemy, że praca na wysokościach wymaga odpowiednich zabezpieczeń oraz specjalistycznej wiedzy, które gwarantują nasze usługi dźwigowe Łódź. Firma Lewandowska tworzona jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, a naszym dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny oraz elastyczność działania. Dzięki temu wynajem dźwigu Łódź znajduje się w zasięgu ręki – zarówno kiedy potrzebujesz jednorazowego wsparcia, jak i podczas realizacji większego projektu.

Nasza firma oferuje usługi dźwigowe na najwyższym poziomie, a dostępny sprzęt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa Urzędu Dozoru Technicznego. Dokładne informacje dotyczące oferty obowiązującej w miejscowości Łódź otrzymasz, kontaktując się z nami. Skorzystaj z naszej pomocy!

Wynajem dźwigów oraz pozostałe nasze usługi oferujemy w różnych miastach Polski. Warto sprawdzić nasze oddziały w Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie oraz Poznaniu.

Mapa