Aktualne
oferty pracy

Praca

OPIS STANOWISKA:

  • kierowca będzie odpowiedzialny za transport elementów dźwigów, żurawi na trasach krajowych i międzynarodowych
  • pomoc przy załadunku i rozładunku
  • praca w systemie 4/1
  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów z zakresu transportu ponadgabarytowego

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy kat. C+E (min. rok)
  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualne świadectwo kwalifikacji (kod 95)
  • aktualne badania
  • ważna karta kierowcy
  • rzetelność, punktualność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie zasadnicze i delegacje
  • możliwość nabycia nowych kwalifikacji (uprawnienia na operatora żurawia samojezdnego)
  • pakiet benefitów pozapłacowych min. pakiet ubezpieczeń grupowych, kartę Benefit Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • stałą pracę w stabilnej firmie z 20 – letnią historią na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Złożenie aplikacji.

Miejsce pracy:
Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

  • koordynowanie zadań podległych pracowników
  • nadzorowanie usług dźwigowych zgodnie z zamówieniem
  • bieżące nadzorowanie potrzeb budów
  • koordynacja wszelkich działań związanych z realizacja projektu
  • przeprowadzanie wizji lokalnych projektów budowy

WYMAGANIA:

  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • szkolenia wprowadzające
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie (umowa o pracę)
  • kartę Benefit Multisport
  • pakiet ubezpieczeń grupowych