Plac budowy

Aktualne
oferty pracy

Praca

OPIS STANOWISKA:

  • kierowca będzie odpowiedzialny za transport elementów dźwigów, żurawi na trasach krajowych i międzynarodowych
  • pomoc przy załadunku i rozładunku
  • praca w systemie 4/1
  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów z zakresu transportu ponadgabarytowego

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy kat. C+E (min. rok)
  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualne świadectwo kwalifikacji (kod 95)
  • aktualne badania
  • ważna karta kierowcy
  • rzetelność, punktualność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie zasadnicze i delegacje
  • możliwość nabycia nowych kwalifikacji (uprawnienia na operatora żurawia samojezdnego)
  • pakiet benefitów pozapłacowych min. pakiet ubezpieczeń grupowych, kartę Benefit Multisport
  • stałą pracę w stabilnej firmie z 20 – letnią historią na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Złożenie aplikacji.

  • obsługa sprzętu dźwigowego zgodnie z uprawnieniami
  • wykonywanie prac towarzyszących obsłudze żurawi oraz dźwigów

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • uprawnienia operatorów żurawia samojezdnego kat. IIŻ
  • mile widziane prawo jazdy kat. C
  • doświadczenia w branży (istnieje możliwość przyuczenia)

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa wyższa niż min. wynagrodzenie)
  • Kartę Benefit-Multisport
  • pakiet ubezpieczeń grupowych
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

TELEFON DO KONTAKTU: 662098622 oraz 606977570