Dźwig samojezdny 20

Usługi dźwigowe w Katowicach

Oddział w Katowicach

Lewandowska to firma, która od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem Klientów w mieście Katowice i pozycją lidera na polskim rynku. W naszej bogatej ofercie znajdziesz usługi dźwigowe oraz obsługę żurawiami na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

Wynajem dźwigów – Katowice

Specjalizacją naszej firmy są kompleksowe usługi związane z obsługą farm wiatrowych, obiektów budowlanych, przemysłowych, a także telekomunikacyjnych. Posiadamy również wykwalifikowaną kadrę inżynierską, bogate zaplecze logistyczne oraz wyszkolonych operatorów dźwigów z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z ustaleniami i życzeniami Klienta przy zachowaniu zasad BHP.

Dźwigi Katowice

Wynajem dźwigów Katowice to kompleksowa oferta, która powstała z myślą o osobach prywatnych oraz klientach biznesowych działających w branży budowlanej i w sektorach pokrewnych. Nasze profesjonalne usługi dźwigowe Katowice sprawdzą się u Ciebie w 100%, jeśli poszukujesz sprawdzonego i godnego zaufania usługodawcy. Oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny, wsparcie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesne maszyny oraz elastyczność. Dzięki temu wynajem dźwigu w Katowicach i okolicach jest prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na wynajem dźwigu uzyskasz, kontaktując się z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!

Wynajem dźwigów oraz pozostałe nasze usługi oferujemy w różnych miastach Polski. Warto sprawdzić nasze oddziały w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, oraz Szczecinie.

Mapa