Podnoszenie elementu konstrukcji

O nas

Działamy na rynku
polskim i europejskim

Nasza firma rozpoczęła działalność 1 stycznia 1997 roku i w chwili obecnej jest postrzegana jako jedna z największych firm w Polsce, świadczącą usługi dźwigowe oraz obsługę żurawiami farm wiatrowych, obiektów telekomunikacyjnych, przemysłowych i budowlanych. Aby sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom Klientów, nieustannie poszerzamy zakres proponowanych usług oraz modernizujemy flotę żurawi. Od wielu lat naszym głównym dostawcą żurawi i sprzętu specjalistycznego jest firma Liebherr – światowy lider w produkcji żurawi samojezdnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych firm znajdujących się w Grupie Lewandowska i związanymi z nimi przekształceniami od dnia 1 stycznia 2018 roku naszą główną spółkę prowadzącą działalność operacyjną na terytorium Europy będzie firma pod nazwą:

Lewandowska
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
62-002 Złotkowo, ul. Obornicka 9
KRS: 0000697422
NIP: 9721278747
REGON: 368395016

Wspólnicy reprezentujący spółkę:
Renata Lewandowska
Roman Lewandowski

Informujemy, że zmiana formy prawnej nie wpłynęły na dotychczasowe zasady współpracy z Państwem ani na model biznesowy działania naszej firmy. Przedmiotowe zmiany w naszych strukturach pozwolą Nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Równolegle będziemy dbać o jeszcze większy poziom zaangażowania naszych pracowników, którzy są najlepszą wizytówką spółki.

W ślad za rozwojem technologicznym firmy staramy się dostosować funkcjonowanie firmy do międzynarodowych standardów zarządzania firmą, jej wpływem na środowisko naturalne oraz bezpieczeństwem świadczonych usług. W tym celu podjęto trud certyfikowania następujących systemów:

 • system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 – świadczymy możliwie najwyższy poziom usług;
 • system zarządzania środowiskowego zgodnie z normą ISO 14001 – minimalizujemy skutki naszych działań, niekorzystnie wpływającymi na stan środowiska;
 • system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy według normy ISO 45001:2018 – dokonujemy ocenę ryzyka zawodowego związanego z wykonywanymi przez nas usługami oraz wdrażamy procedury

Informujemy naszych Klientów i partnerów biznesowych, że posiadamy aktualne certyfikaty: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, których skany zostały dołączone do poniższej strony.
Systematyczny rozwój firmy powoduje, że jesteśmy ważnym podmiotem na rynku usług: dźwigowych i obsługi żurawiami, co ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie udziału naszej firmy w realizacji ważnych dla gospodarki przedsięwzięć realizowanych na terenie Polski i Europy.

Świadczymy kompleksowe usługi dźwigowo – transportowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Nasze główne atuty to:

 • profesjonalizm;
 • doświadczenie,
 • bezpieczeństwo;
 • doradztwo;
 • rzetelność i terminowość wykonywaniach prac.

Oprócz usług dźwigowych oraz obsługę żurawiami farm wiatrowych, obiektów telekomunikacyjnych, przemysłowych i budowlanych. Wykonujemy również inne usługi w tym:

 • wszelkiego rodzaju prace wykonywane podnośnikiem koszowym;
 • transport dłużycowy i wielkogabarytowy
 • montaż maszyn.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską, zapleczem logistycznym oraz operatorami dźwigów z wieloletnim doświadczeniem na terenie UE.
Braliśmy udział miedzy innymi w następujących projektach budowlanych: budowa obiektu Stary Browar, modernizacja stadionu Miejskiego w Poznaniu, budowa Stadionu Narodowego w Warszawie, budowa Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, modernizacja obiektów w browarze Lech Browary Wielkopolski, modernizacja Motoareny Toruń im. Mariana Rosego w Toruniu, budowa infrastruktury technicznej Autostrady Wielkopolskiej. O solidności oferowanych przez nas usług żurawiami świadczą liczne referencje.
Główna siedziba firmy mieści się pod Poznaniem w miejscowości Złotkowo przy ul. Obornickiej 9. Posiadamy również biura regionalne w takich następujących miastach: Poznań, Wrocław oraz Szczecin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Certyfikaty

naszym klientom oferujemy

Profesjonalizm
ISO - wdrożone systemy zarządzania: jakością, bezpieczeństwem i oddziaływaniem na środowisko.
Terminowość
Realizujemy usługi zgodnie z ustalonymi harmonogramami.
Doradztwo
Doradzamy Klientom sposób realizacji prostych projektów.
Doświadczenie
Ponad 20 lat doświadczenia zdobytego na placach budów w Europie.

Przykładowe realizacje