Dźwig samojezdny 20

Usługi dźwigowe w Szczecinie

Oddział w Szczecinie

Ponad 20 lat doświadczenia, szeroka oferta i najwyższej klasy sprzęt sprawia, że jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku. Inwestujemy tylko w najlepsze rozwiązania, a nasza wykwalifikowana kadra inżynierska służy swoją wiedzą i profesjonalizmem.

Wynajem dźwigów – Szczecin

Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe, a także obsługę żurawiami na terenie Szczecina i okolic. Specjalizujemy się w obsłudze farm wiatrowych, obiektów przemysłowych, telekomunikacyjnych, a także budowlanych. Używamy najlepszego sprzętu spełniającego wszelkie normy bezpieczeństwa urzędu Dozoru Technicznego.

Usługi dźwigowe wykonywane są szybko, skutecznie i z dbałością o ekologię. Wynajem dźwigu za pośrednictwem naszej firmy to gwarancja najlepszej jakości przy zachowaniu najkorzystniejszej ceny. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty obowiązującej w mieście Szczecin? Skontaktuj się z nami!

Wynajem dźwigów oraz pozostałe nasze usługi oferujemy w różnych miastach Polski. Warto sprawdzić nasze oddziały w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu oraz Łodzi.

Mapa